tel.: 603-164-070
Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

Nasi Klienci

Mera

Galeria Wnętrz Mera

Firma „MERA” zajmuje wiodącą pozycję na śląskim rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz. W ich ofercie znajduje się szeroki wybór płytek ceramicznych, artykułów wyposażenia wnętrz, farb, narzędzi oraz materiałów budowlanych. Są bezpośrednim importerem płytek włoskich oraz hiszpańskich.

Elmax

Elmax działa w branży elektrycznej już od 30 lat. Zapewniają kompleksowe usługi w tym doradztwo, sprzedaż, projektowanie, montaż i serwis. Wszystko w jednym miejscu, dla firm, hurtowni, sklepów, instytucji i klientów indywidualnych.

Elmax
Automobilklub Polski

Automobilklub Polski

Działalność Automobilklubu Polski rozpoczęła się 7 grudnia 1909 roku w Hotelu Bristol w Warszawie. Jest to stowarzyszenie, którego celem jest upowszechnianie kultury motoryzacyjnej, popularyzowanie sportów motorowych, turystyki motorowej oraz zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Medfemina

Centrum Zdrowia Medfemina to ginekologia i położnictwo na światowym poziomie. Szpital oraz przychodnia zapewniają najwyższy standard przy użyciu sprzętu najnowszej generacji, miłą atmosferę tworzoną przez profesjonalnie dobrany zespół lekarzy i dostęp do nowoczesnych usług medycznych.

Medfemina
Sonel S.A.

Sonel

Sonel S.A. to polskie przedsiębiorstwo powstałe w 1990 roku z siedzibą w Świdnicy, notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, producent oraz importer przyrządów pomiarowych wykorzystywanych głównie do pomiarów elektrycznych.

DessiHome

Od początku istnienia Salon DessiHome stawia na nieustanny rozwój i kreowanie trendów. Dla personelu DessiHome łazienki to coś więcej niż produkt, to kreowanie wnętrz, z zachowaniem funkcjonalności i najwyższym walorów estetycznych.

DessiHome
BeautySofa

BeautySofa

Sklep z meblami BeautySofa24 oferuje różnorodne i innowacyjne meble do każdego pomieszczenia oraz możliwość konsultacji z ekspertami. Sklep pozwala modnie, szybko i z przyjemnością zaaranżować wnętrza, w bardzo dobrej cenie.

Śląska Giełda Kwiatowa

Śląska Giełda Kwiatowa istnieje na rynku już ponad 30 lat. Odbywa się na niej handel kwiatami ciętymi, doniczkowymi, krzewami ozdobnymi, drzewami oraz różnorodnymi dodatkami do kwiatów, upominkami, artykułami do dekoracji wnętrz oraz świecami i zniczami.

Śląska Giełda Kwiatowa
Krakvet

Krakvet

Krakvet to sklep internetowy, który sprzedaje wysoko wyselekcjonowane karmy mokre i suche dla psów i kotów. Oferta zawiera ogromną ilość produktów, które stanowią najlepszą dietę, zapewniając zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt.

Sobola

Firma deweloperska SOBOL-A istnieje już od 1995 roku. Dzisiaj w Krakowie posiada liczne inwestycje, zapewniając Klientom najwyższy standard, w tym możliwość dowolnej aranżacji układu mieszkania, czy też łączenie poszczególnych mieszkań w pionie jak i poziomie.

Sobola
Call Now Button

A może jednak poświęcisz nam chwilę?

Wykonamy dla Ciebie darmową analizę strony!

Która pomoże zwiększyć Twoje zyski...

TAK, decyduję się na darmową analizę strony