Firma pozycjonująca

Firma pozycjonująca

Na rynku pojawia się coraz więcej firm, które w swojej ofercie mają pozycjonowanie stron i sklepów www. Jednak nie każda z nich dokładnie zna branże i wie, że pozycjonowanie to nie taki prosty proces jakby się mogło wydawać, a do tego może nieść za sobą przykre konsekwencje dla domeny klienta. Dlatego przedstawimy kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę przed podpisaniem umowy.

W jakim czasie firma pozycjonująca obiecuje pojawienie się wyników?

Google nieustannie wprowadza nowe algorytmy w celu „przesiania” stron o niskiej jakości, które nie są przydatne dla użytkowników. Jest to procedura pozbawiona uczuć, ponieważ przeważnie weryfikacji dokonują boty. Dlatego jeżeli domena ma dużo linków, pochodzących z miejsc słabej jakości może być szybko ukarana, zwłaszcza jeżeli ilość tych linków znacząco wzrosła w krótkim czasie.

Faktem jest, że można wypozycjonować domenę w krótkim czasie, ale jest to niezwykle niestabilny proces, który bardzo szybko może odwrócić się przeciwko nam. Dlatego, zgłaszając się do firmy pozycjonerskiej warto posłuchać tego co mają nam do powiedzenia o swoich technikach, a także o czasie pozycjonowania.

Firma pozycjonerska oferująca pozycjonowanie za darmo…

Już z założenia jest w tej ofercie coś nie tak. Dlatego należy uważać na to co podpisujemy, bo względnie niskie koszty, mogą bardzo szybko przerodzić się w horrendalne kwoty.

Czy firma pozycjonująca raportuje swoje działania?

To kluczowa kwestia związana z pozycjonowaniem. Niestety wiele firm wzbrania się przed wysyłaniem raportów, ponieważ pozyskane linki są wątpliwej jakości. W końcu każdy klient chce wiedzieć za co płaci, więc raporty obowiązkowo powinny znajdować się u klienta przy końcu okresu rozliczeniowego.

Jaki kontakt firma pozycjonerska utrzymuje z klientem?

Dobra firma pozycjonująca wykonuje rzetelną wycenę!

Rzetelna wycena i przedstawienie obrazu sytuacji dotyczącego pozycjonowania, to podstawa rozpoczęcia poważnych rozmów z firmą pozycjonerską. My ze swojej strony gwarantujemy zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu!

firma pozycjonującaPanel klienta